Rozpis tréningov v škole Dokan

MIESTOPONDELOKUTOROKSTREDAŠTVRTOKPIATOKSOBOTANEDEĽA
BRATISLAVA – KRASŇANY / RAČA

Adresa

ZSŠ Polygrafická

Račianska 190, Krasňany

18:30 – 19:30
deti

18:30 – 20:00
dospelí

18:30 – 19:30
deti

18:30 – 20:00
dospelí

Bratislava – Tbiliská

Adresa

Tbiliská 7628/21, 831 06 Rača

9:00 – 11:00
Sebaobrana pre mužov aj ženy
BRATISLAVA – RUŽINOV

Adresa

Telocvičňa pri Gymnáziu Ivana Horvátha

Ivana Horvátha 3147/14

Bratislava – Ružinov

16:30 – 18:00
Karate začiatočníci/pokročilí

16:30 – 17:30
Karate deti

16:30 – 18:00
Karate začiatočníci/pokročilí

16:30 – 17:30
Karate deti

BRATISLAVA – PETRŽALKA

Adresa

Športová Hala

Prokofievova 2

Bratislava – Petržalka

16:30 – 18:00
Karate začiatočníci/pokročilí

16:30 – 17:30
Karate deti

16:30 – 18:00
Karate začiatočníci/pokročilí

16:30 – 17:30
Karate deti

Žilina

Adresa

Kysucká cesta 3,
Areál Slovena, a.s.
01001, Žilina

17:00 – 18:30
KENPO KARATE (začiatočníci) / SEBAOBRANA / JIU JITSU (začiatočníci)

17:30 – 19:30 WUDANG GONG FU (malé dódžó)

16:00 – 17:00 SEBAOBRANA DETI – základy Kenpo Karate a Jiu Jitsu I. skupina
17:00 – 18:00 SEBAOBRANA DETI – základy Kenpo Karate a Jiu Jitsu II. skupina

18:00 – 19:30
KENPO KARATE (pokročilí)

19:30 – 21:00 PRAKTICKÁ SEBAOBRANA / JIU JITSU (začiatočníci aj pokročilí)– SEBAOBRANA PRE ŽENY

16:00 – 17:00; 17:00 – 18:00
Sebaobrana deti

19:15 – 21:00
Praktická sebaobrana – Ženy/Muži

17:00 – 18:30
KENPO KARATE (začiatočníci) / SEBAOBRANA / JIU JITSU (začiatočníci)
17:30 – 19:30 WUDANG GONG FU (malé dódžó)
16:00 – 17.00 SEBAOBRANA DETI – základy Kenpo Karate a Jiu Jitsu I. skupina
17:00 – 18:00 SEBAOBRANA DETI – základy Kenpo Karate a Jiu Jitsu II. skupina
18:00 – 19:30 KENPO KARATE (pokročilí)
19:30 – 21:00 PRAKTICKÁ SEBAOBRANA / JIU JITSU (začiatočníci aj pokročilí)– SEBAOBRANA PRE ŽENY

16.00 – 17:00; 17:00 – 18:00
Sebaobrana deti

19:15 – 21:00
Praktická sebaobrana – Ženy/Muži

15:00 – 16:30 KOBUDO (Palica, Nunchaku, Sai)
Martin

Adresa

Československej armády 10,
036 01 Martin
Športová hala

17:30 – 19:30
Karate začiatočníci/pokročilí

17:30 – 18:30
Karate deti

17:30 – 19:30
Karate začiatočníci/pokročilí

17:30 – 18:30
Karate deti

Zvolen

Adresa

Ústav telesnej výchovy a športu / ÚTVŠ
T.G.Masaryka 24

15:30 – 17:00
Karate začiatočníci/pokročilí

Kysucké Nové Mesto

Adresa

ZŠ Nábrežná
Nábrežná 845
02401 Kysucké Nové Mesto

17:00 – 19:00
Karate začiatočníci/pokročilí

17:00 – 18:30
Karate deti

17:00 – 19:00
Karate začiatočníci/pokročilí

17:00 – 18:30
Karate deti